9 + 1 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Kaip apsisaugoti nuo per didelės šviesos ir karščio per stogo langus

Kaip apsisaugoti nuo per didelės šviesos ir karščio per stogo langus

Tiems, kurie ieško optimalios apsaugos nuo saulės ir karščio, pilnam patalpų užtamsinimui, atitinkamu sprendimu galėtų būti išorinis roletas, kurio apsauginės plokštelės gerai blokuoja saulės spindulius ir neleidžia patalpoms įkaisti.

Išorinio roleto valdymas galimas distancinio valdymo pulto arba sieninio jungiklio pagalba, kas yra ypač rekomenduotina prijungiant prie „protingo namo“ sistemos.

Be to, galima versija su saulės baterijomis arba su rankiniu valdymu.

Žiemos metu ypatingas šio roleto privalumas yra speciali „anti-frost“ konstrukcija, kurios dėka roletą galima valdyti net jei jis yra padengtas ledu ir sniegu.

 

Puikus sprendimas, kuris garantuoja visapusišką apsaugą nuo šilumos net prie atidaryto lango, yra išorinė markizė, kuri atspari išorinėms oro sąlygoms ir taršai.

Markizę galima valdyti sieninio jungiklio arba distancinio valdymo pulto pagalba, taip pat siūlomas variantas su saulės baterijomis.

Galima pasirinkti rankinio valdymo išorinę markizę.


Vartotojams keliantiems mažesnius reikalavimus vokiečių gamintojas siūlo vidines dviejų tipų užuolaidėles: su trimis fiksacijos pozicijomis (Standard) ir fiksuojamas bet kurioje padėtyje (Exclusiv)

Patalpose, kur galima vabzdžių invazija, napakeičiamas sprendimas yra tinklelis nuo vabzdžių, kuris užtikrina ramų laiko praleidimą prie pilnai atidaryto lango vasaros dienomis ir vakarais. Papildomai reikėtų pabrėžti, kad tinklelis nuo vabzdžių skirtas specialiai sezoniniam naudojimui. Tokiu būdu, jo montavimas ir demontavimas žiemą nesukelia  jokių sunkumų.

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.