Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Pristatymas

PRODUKCIJOS PRISTATYMO SĄLYGOS LIETUVOJE

1. Prekių pristatymas galimas visoje Lietuvoje. Užsakant prekes www.arpekas.lt, klientas turi galimybę rinktis:

- atsiimti prekes nemokamai iš mūsų sandėlio Vilniuje (prieš tai būtina suderinti)
-
nurodyti pristatymą kliento pageidaujamu adresu (gali būti taikomaspristatymo mokestis)

2. Visas prekes klientui stengiamės pristatyti per kuo trumpesnį laiką (sandėliuojamos prekės paruošiamos ir pristatomos per 1-2 d.d.). Tačiau, produkcija, kuri nėra sandėliuojama Lietuvoje ir produkcija, kurią reikia gaminti pagal užsakymą - pristatoma per 7-21 d.d. Tikslų konkrečios prekės terminą Jums praneš UAB Arpekas vadybininkas.

3. Jei klientas renkasi atsiėmimą iš sandėlio, prekės atiduodamos darbo dienomis nuo 9 iki 16 valandos, (savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame). Suruošus prekes, vadybininkas su Jumis susisieks dėl prekių atidavimo. Klientui pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybas, prekės pristatomos iki kliento kiemo, o jei privažiavimas netinkamas - iki artimiausios vietos.


 Iškilus klausimams dėl pristatymo terminų, sąlygų ir kt., prieš užsakant prekes visada rekomenduojame susisiekti su vadybininku +370 685 71902 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gamintojų kainoraščiai