5 + 2 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Stogo langai pasyviems namams

Mansardų langai Roto, skirti pasyviems ir energiją taupantiems namams

2013 metais vokiečių įmonė Roto, viena iš mansardų langų gamybos pasaulinių lyderių, pristatė rinkoje mansardų langus su nauju labai ekonomišku stiklo paketu Roto blueTec ir Roto blueTec Plus.
Naujoviški dviejų kamerų stiklo paketai, kurie naudojami Roto Designo R8 ir R6 languose, garantuoja visos lango konstrukcijos geriausius šilumos izoliacijos rodiklius. Todėl langai Roto atitinka pačius aukščiausius klientų reikalavimus ir tampa idealiu sprendimu, siekiant efektyviai taupyti energiją visoje mansardos patalpoje. Konstrukciniai Designo R8 ir R6 langų ypatumai padeda ženkliai sumažinti namo šildymo išlaidas bei užtikrina pakankamai efektyvų  mansardos patalpos apšvietimą.

Papildomai būtina pažymėti, kad tai yra šiuolaikinis dizainas, nauja puiki išorinių antdėklų  spalva– metalikas antracitas, sumažėjęs montavimo aukštis, o tai leidžia Designo langus optimaliai sujungti su stogo danga.


Stiklo paketas Roto blueTec

Dviejų kamerų mažos emisijos stiklo paketas Designo R8 ir R6 languose su išoriniu ir viduriniu užgrūdintu stiklu, vidinis saugus triplex stiklas, užpildytas inertinėmis dujomis – argonu, su išorine savaime nusivalančia danga Aquaclear
Rlango = 1,0 m2K/W
Rstiklo = 1,25 m2K/W

  

Stiklo paketas Roto blueTec Plus
dviejų kamerų labai  mažos emisijos stiklo paketas Designo R8 ir R6 languose su išoriniais ir viduriniais grūdintais stiklais, vidinis - saugus triplex stiklas, užpildytas inertinėmis dujomis – kriptonu, su savaime nusivalančia danga Aquaclear
Rlangai =1,25 m2K/W (langams iš PVC)                                                   

Rstiklo = 2,0 m2K/W

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.