Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

 • rūpestingumas ir dėmesys
 • profesionalumas ir kokybė
 • atsakingumas
 • lankstumas

Betoninės ar keraminės čerpės

BETONINĖS ČERPĖS 

Savo funkcijomis betono čerpės primena kitas sunkias stogų dangos medžiagas. Be pagrindinės praktinės paskirties, t.y. namo gyventojų apsaugos ir saugos, vandens ir sniego nuo stogo paviršiaus nuleidimo, jos turi atlikti ir estetinį vaidmenį. Betoninės čerpės – tai patogumas, šiluma ir sauga namo gyventojams. Čerpių forma yra labai svarbi , nuo jos priklauso stogo ir viso namo estetinis vaizdas, jo individualumas ir išbaigtumas.

Pagrindo čerpės užtikrina naudotojams didžiausią patogumą ir palengvina stogo dengimą. Čerpių konstrukcija atspindi naujus sprendimus čerpės viršutinės ir apatinės dalių atžvilgiu:  

 • dėl iškilios išilginės siūlės ir vandens barjerų vanduo greičiau nuteka nuo čerpės paviršiaus,  
 • gilaus profilio šoninės užlaidos papildomai saugo paviršių nuo samanų ir nuosėdų susidarymo,  
 • briaunos po paviršiaus sluoksniu užtikrina „oro pagalvės“ efektą čerpės pavėjinėje pusėje, todėl patenka mažiau sniego ir lietaus,  
 • dvigubai sustiprintos briaunos po paviršiaus sluoksniu užtikrina didesnį stabilumą ir didesnę leistiną apkrovą,
 • dėl keturių atraminių išsikišimų, teisingai paskirstomas čerpės savitasis svoris ir vėjo bei sniego apkrova, nuo drėgmės ir puvimo apsaugomos kraigo sijos.

 

KERAMINĖS ČERPĖS 

Šios čerpės gaminamos iš molio ir smėlio mišinio, vandens, oro ir ugnies pagalba. Keraminės čerpės - tai natūralus, ekologiškai švarus, mažinantis radiacijos poveikį produktas. Keraminių čerpių stogas yra patikima investicija į ateitį. Patvarios keraminės čerpės tikrai tarnaus tiek, kiek ir namas, o veikiausiai ir dar ilgiau. Keraminės čerpės pagamintos iš molio ir išdegtos 1000° C temperatūroje. Natūralios keraminės čerpės sendamos gražėja – jos savaime keičia savo spalvą, todėl visas namas atrodys daug jaukesnis ir mielesnis. Taip pat siūlomos angoba ar glazūra padengtos keraminės čerpės. Šios čerpių padengimo galimybės suteikia stogui išskirtinumo, aukščiausios kokybės bruožų. Kodėl geriausia rinktis keraminių čerpių stogą?

 • keraminių čerpių danga tinka ne tik restauruojant ar remontuojant senus pastatus, bet ir statant naujus, šiuolaikiškus namus
 • dengdami stogą keraminėmis čerpėmis, Jūs padidinate namo vertę, todėl keraminių čerpių pasirinkimas gali būti savotiška investicija į ateitį
 • gerai įrengta keraminių čerpių danga sensta garbingai, kaip senas vynas, laikui bėgant ji tiktai gražėja, suteikdama namui išskirtinį žavesį
 • kokią stogo dangą Jūs pasirinktumėte, vis tiek po ja susidaro kondensatas. Skirtingai nuo kitų dangų, čerpių danga "alsuoja". Per ją lengvai pasišalina garai
 • keraminių čerpių danga pati "tyliausia". Nei stiprus vėjas, nei lietus, nei kruša jums netrukdys naktį ramiai miegoti
 • keraminės čerpės nerūdija ir jų nereikia padengti jokiomis kitomis medžiagomis
 • keraminė čerpių danga nedegi ir atspari ugniai. Kalbant apie atsparumą ugniai, būtina atkreipti dėmesį ne tik į tai, ar stogo danga tenkina priešgaisrines normas ir taisykles, bet ir į tai, su kokiomis problemomis gaisrininkai susiduria gesindami degančius stogus, kai stogo dangą sunku nuardyti. Stogą ardyti tuo sunkiau, kuo didesniais lakštais jis uždengtas
 • šiuolaikinė architektūra ir statyba kiek tik įmanoma atsisako įvairių imitacijų. Kai kurie gamintojai net bando imituoti stogo čerpes, tačiau tikros – keraminės čerpės su savo unikaliomis savybėmis, negali atstoti jokia imitacija.   Išsikovojusios solidžią šlaitinių stogų rinkos dalį Europoje, pastaraisiais metais keraminės čerpės vis sėkmingiau parduodamos ir Lietuvoje. Pasirinkite keramines čerpes ir Jūsų namo stogas atrodys ne tik gražiai ir turtingai, bet ir Jūs patys gyvensite sveikame name.   

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.