0 + 7 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Stogo langų pirkimo vadovas

Kuo remtis pasirenkant stogo lango modelį ir medžiagą, iš kurios pagamintas stogo langas?

Stogo langai, sumontuoti stoge, yra  pats geriausias būdas palėpės apšvietimui. Jie gali praleisti iki 1,8 karto daugiau šviesos, nei tradiciniai langai vertikalioje sienoje. Tokie langai suteikia daugiau laisvės patalpos apšvietimui: juos galima sumontuoti įvairiose stogo vietose ir įvairiai kombinuojant. Įstiklinimo plotas turi atitikti kambario dydį – 1m² stiklo gali apšviesti 8 – 12 m² palėpės. Pasirenkant medžiagą, iš kurios pagamintas stogo langas, būtina nustatyti vietą palėpėje, kurią norime apšviesti. Tai gali būti svečių kambarys arba miegamasis, vonios kambarys arba virtuvė. Mediniams stogo langams reikalingas dažnesnis periodinis aptarnavimas tuo atveju, jei patalpose padidėja drėgnumas. Atsižvelgiant į tai, vonios kambaryje arba virtuvėje,  galima naudoti langus iš PVC. Patalpose, kuriose drėgmės mažiau, galima sumontuoti medinius stogo langus, taip pat ir PVC baltos spalvos arba laminuotus, kurie idealiai dera su vidaus interjeru.

Renkantis stogo lango modelį reikėtų atkreipti dėmesį kur montuojame stogo langą ir kokia jo pagrindinė paskirtis:

Stogo langas Designo WDF R45H (medinis, grūdintas stiklo paketas)

Šie stogo langai skirti montuoti sunkiau prieinamose vietose, kur pagrindinė jo paskirtis - dienos šviesos šaltinis. Paprastai, tokiu atveju stogo langas yra sunkiai pasiekiamas arba nebepasiekiamas atidaryti ranka. Stogo lango atidarymo rankenėlė apačioje.

Jei nuo grindų iki lango rėmo apatinės dalies yra atstumas maždaug apie 1,5 - 1,6 m ir aukščiau, galima daug neinvestuoti ir rinktis būtent šį nebrangų stogo lango modelį. 

 

 

Stogo langas Designo WDF R75H (medinis, grūdintas stiklo paketas)

Šis modelis rekomenduojamas montuoti į patalpas, kuriose jis atliks ne tik pagrindinio dienos šviesos šaltinio funkciją. Šį stogo langą patogu varstyti, praverti ir stovėti po juo pravėrus, todėl jį galima montuoti žemiau. Lango atidarymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl varčia "neįeina į patalpą", kas garantuoja laisvą ir saugų priėjimą prie stogo lango bei leidžia stovėti prie atviro lango pilnu ūgiu ir gėrėtis vaizdu.

Jei nuo grindų iki lango rėmo apatinės dalies yra atstumas maždaug apie 1,2 - 1,3 m, šis savo funkcionalumu ir patogumu išsiskiriantis stogo langas bus geriausias variantas ieškant optimalaus kainos ir kokybės santykio.

 

 

Stogo langas Designo WDF R85H WD (medinis, grūdintas stiklo paketas)

Stogo langas Designo R8 rekomenduojamas ypatingai vertinantiems saugumą, funkcionalumą, komfortą, kokybę, bei taupantiems energiją. Montuojamas į patalpas, kuriose jis atliks ne tik pagrindinio dienos šviesos šaltinio funkciją, bet ir kaip panoraminis langas. Designo R8 turi dvi varstymo ašis: viršutinėje lango dalyje ir 3/4 lango aukščio. Lango valdymas viena daugiafunkcine rankenėle. Šis stogo langas centrinio užrakto sistemos rakinamas keturiuose taškuose, todėl ypatingai saugus nuo įsilaužimo, bei užtikrintai sandarus.  Šį stogo langą labai patogu varstyti, praverti ir stovėti po juo pravėrus, todėl jį palėpėje rekomenduojame  montuoti neaukštai.

Jei nuo grindų iki lango rėmo apatinės dalies yra atstumas maždaug apie 1 - 1,3 m, šis išskirtinai funkcionalus, saugus ir patogus stogo langas bus geriausias variantas ieškantiems ypatingos kokybės, vertinantiems komfortą bei taupantiems energiją.

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.