9 + 8 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Svajonių įgyvendinimas nuosavame name

Svajonių įgyvendinimas nuosavame name

Ką tik pasistatėme namą – esame pusiaukelėje įgyvendinant savo didžiausią svajonę.Mūsų dar laukia baigiamieji apdailos darbai ir maloniausia dalis – priedų, spalvų, baldų ir įrangos parinkimas.Kaip žengti pirmuosius žingsnius įrengiant namą, kad svarbiausias pirmasis žingsnis per naujo namo slenkstį iš tikrųjų teiktų malonumą?

Svajonių namas. Šilta ir šviesu, malonu į jį grįžti ir pasikviesti draugų. Kol, įsivaizduojame kiekvieną jo užkaborį ir net mažiausią smulkmeną. Ką daryti, kad mūsų gyvenamoji vieta būtų ne tik graži, bet ir visiškai patogi bei funkcionali?

Nebaigtas statyti namas

Jau dabar galima imti galvoti apie tai, kaip norėtume, kad atrodytų mūsų namo vidus. Nebaigtas statyti namas – paskutinė proga rinktis langus ir duris, kurie derės su mūsų svajonėmis apie idealią gyvenamąją vietą ir suteiks jai jaukumo. Nepamirškime, kad langai – namo vizitinė kortelė: ne tik apšviečia vidų, bet ir atlieka estetinę funkciją. Būtent pro langus į patalpas patenka reikiamas šviesos kiekis, kuri teigiamai veikia namiškių savijautą. Langų kiekis konkrečioje patalpoje negali būti atsitiktinis dalykas, bet kruopščių skaičiavimų rezultatas, kai atsižvelgiama į kambario plotą, kuris turėtų sudaryti tam tikrą grindų ploto procentą. Priimama, kad stoglangių stiklų paviršius turėtų sudaryti apie 10 % konkrečios patalpos ploto. Ypač verta investuoti į stoglangius, kurie praleidžia daug daugiau šviesos nei tradiciniai mansardiniai langai. – Stoglangiai puikiai papildo interjerą. Padeda sukurti erdvius ir šviesius kambarius, o mūsų svetainei ar virtuvei suteikia jaukumo. Verta ryžtis įgyvendinti daug privalumų turinčių optimalių sprendimų, pvz., langus, kurie taupo energiją, todėl mažina mūsų sąskaitas už šildymą ir atrodo naujoviškai bei estetiškai. Tokį universalųjį sprendimą siūlo „Roto“ – naujoviško dizaino ašinio varstymo „RotoQ“ langus su ergonomiškos formos funkcionalia rankenėle viršuje. Taip pat „RotoQ“ langams galima parinkti įvairių spalvų ir raštų lauko ar vidaus roletus, atsižvelgiant į mūsų interjerą. – pataria „Roto“ rinkodaros specialistė Helena Dawydko.

Darna ir funkcionalumas

Baigtame statyti name jau galime nevaržomi įsivaizduoti, kaip galutinai atrodys mūsų erdvė. Tik dabar galima pasakyti, ar mūsų išsvajotas vidus atrodys būtent taip, kaip įsivaizdavome – ne visada tai, kas mums patiko žurnale ar pas pažįstamus, gali tikti mūsų visai kitokiam interjerui. Vis dėlto daugybė siūlomų vidaus įrengimo medžiagų leidžia mums laisvai rinktis, taigi rinkimės tai, kas vizualiai derės su langų ar durų estetika, sienų išdėstymu ir mūsų namo vizija. Tai padės mums sukurti darnų viso namo vidų ir išvengti nereikalingo chaoso.

Koridorius, kuris vizualiai siejamas su svetaine, panašios virtuvės ir valgomojo spalvos, visuose kambariuose pasikartojantys motyvai – toks nuoseklumas suteikia namui darnos ir elegancijos. Taip pat nepamirškime pagrindinių optinės apgaulės taisyklių, kurią be langų lemia ir spalvos – tamsios mažina kambarius, o šviesios atveria ir vizualiai padidina.

Taip pat atsižvelkime į tai, kad interjero įrengimo mados keičiasi kone tokiu pačiu greičiu kaip ir drabužių mada. Niekad daugiau nesirinkime konkretaus interjero stiliaus vien todėl, kad taip pataria vyraujanti mada. Geriau, jeigu mūsų pasirinkimas bus apgalvotas ir padės sukurti ne tik gražų, bet ir funkcionalų interjerą – būtent šią savybę įvertinsime po daugelio metų.

ROTO Q stogo langus rasite paspaudę čia...

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.