0 + 4 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

ROTO Q - naujiena stogo langų rinkoje!

„RotoQ“ langai… svajonių link

Naujosios kartos mediniai ašinio varstymo stogo langai

Patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikia – nauji ašinio varstymo „RotoQ“ langai įgyvendina svajones apie idealius namus. „Roto“ pateikia naujovišką pasiūlymą, kuris išpildo namus statančių vartotojų lūkesčius.

 

Mediniai „RotoQ“ langai, kurių montavimas su sistema „click“ – naujausias pasiūlymas tiems, kas ieško naujoviškų produktų namų statybai. Vokiški langai darniai susilieja su stogu ir sudaro su juo vientisą, estetišką paviršių, o jų forma užtikrina patogią padėtį juos plaunant. Lango viršuje tvirtinama ergonomiškos formos rankenėlė yra patogi atidarant ir uždarant langus, taigi namiškiams nekyla jokių sunkumų kasdien varstant langą.

Languose standartiškai įrengiamas termoizoliacinis blokas, kuris saugo namus nuo šilumos praradimo iš patalpų, todėl palaikoma optimali temperatūra ir gaunamos mažesnės sąskaitos už šilumą.