2 + 0 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

„Roto“ – sveika statyba, sveikas būstas

„Roto“ – sveika statyba, sveikas būstas

Tyrimų rezultatai patvirtina puikias emisijos savybes


Daugiau nei 90% savo laiko mes praleidžiame uždarose patalpose. Taip pat vis dažniau kalbama apie kenksmingą statybinių medžiagų poveikį mūsų savijautai; visuomenės nuomone, prioritetinė tema yra „sveikas būstas“.

„Sveikas būstas“ – tai visapusiška  sąvoka, kurios pagrindas yra „sveikų“ namų statybai naudojamų kenksmingų medžiagų poveikio sumažinimas. Šiandien, kai pastatų  karkaso oro pralaidumas ribojamas kompleksinėmis termoizoliacijos priemonėmis, visos kenksmingos statybinių medžiagų dalys labai greitai kaupiasi įkvepiamame ore.
Štai kodėl „Roto“, kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių stoglangių gamintojų ryžosi ištirti savo produktus pagal griežtus  Sentinel-Haus-Institut* kriterijus. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad bendrovės produktai turi aukštus termoizoliacijos parametrus ir yra saugūs sveikatai.

Investuotojų į statybą dėmesio centre
„Sveiko būsto“ tema yra prioritetinė ne tik ypatingai jautriems ir į alergijas linkusiems žmonėms, bet tampa vis svarbesniu aspektu investuotojams į statybas ir remontą vykdantiems žmonėms. „Mes, kaip statybinių medžiagų gamintojai, prisiimame tam tikrą atsakomybę, todėl jau seniai nagrinėjame „sveiko būsto“ temą. Galime patvirtinti, kad vis daugiau šeimų, statančių arba remontuojančių savo namus, pasirinkdamos statybines medžiagas, kreipia dėmesį į jų poveikį sveikatai“ – sako Frank Šac, įmonės „Roto“ rinkodaros direktorius.

 

Apgalvoti ir palankūs sveikatai „Roto“ stogo langai

 

„Sveikas būstas“ su „Roto“ stogo langais
Praėjusiais metais bendrovė „Roto“ priėmė sprendimą organizuoti savo produkcijos tyrimus, siekdama nustatyti, ar ji atitinka Sentinel-Haus-Institut normas, nustatančias oro patalpose kokybę. Tyrimai parodė, kad iš medžio ir PVC gaminami langai yra palankūs sveikatai.
„Viena vertus, šių tyrimų rezultatai leidžia mūsų klientams būti tikriems tuo, kad „Roto“ stogo langai yra visiškai saugūs; kita vertus – duoda mūsų profesionaliems partneriams dar vieną svarbų argumentą, leidžiantį įtikinti klientą prekybos derybų metu“, - pabrėžia p. šac.

Saugumas ir subalansuota plėtra
„Roto“ siūlo produktus palėpėms, teigiamai veikiančius galutinių vartotojų savijautą, ir užtikrinančius sveikatai optimalią atmosferą. „Roto“ stogo langų pasirinkimas – taip pat palankus aplinkai ir ateities kartoms sprendimas. O visa tai dėl to, kad pasibaigus „Roto“ stoglo langus iš PVC eksploatacijos laikui, juos galima išmontuoti, išardyti ir perdirbti nekenkiant aplinkai. Medinių langų atveju, „Roto“ renkasi iš kokybiškų, FSC miškų valdymo tarybos sertifikatą turinčių miško išteklių pagamintą medieną.

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.