0 + 4 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Išorinis Roletas RotoTherm

Idealus interjero papildymas

Idealiu mansardos langų papildymu yra išoriniai ir vidiniai aksesuarai, kurie gerina gyvenimo komfortą mansardoje, saugo nuo saulės ir leidžia dalinai ar visai užtamsinti patalpą.

Tokiu būdu, patalpa apsaugoma nuo perkaitimo. Neabejotina, praktiškiausiu sprendimu šiuo atveju būtų išorinis roletas RotoTherm.

Inovatyvus sprendimas

Speciali roleto konstrukcija leidžia tampriai susukti lameles į plokščiaą ir sujungtą su stogu apsauginę dėžutę. Netgi, plačiai atidarant mansardos langą (lango didžiausias atvėrimo kampas 45°), roletu nebus sunku naudotis.

Galimybė rinktis

Atsižvelgiant į naudojimo pobūdį ir modelį, galima parinkti labiausiai tinkamus vidinius roletus. Vidinis roletas RotoTherm - tai tradicinis, rankomis valdomas arba labiau patogus su elektriniu valdymu per jungiklį ir/arba nuotolinio valdymo pultu, kurį galima valdyti ir saulės baterijomis.

Galutinis rezultatas

Sumontavus vidinį roletą RotoTherm, patalpą galima pilnai užtamsinti, todėl vasarą nepakeliamas karštis bus tik lauke, o patalpoje temperatūra liks pastovi.  Daugiasluoksnės aliuminio lamelės  efektyviai saugo nuo saulės spindulių ir neleidžia perkaisti patalpai. 

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.