4 + 5 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Ar Jūsų stogo langai pasiruošę žiemai?

Žiema jau ne už kalnų. Kaip paruošti stogo langus šalčiams? 


Kaip malonu šaltą žiemos vakarą gurkšnoti arbatą palėpėje, stebėti, kaip židinyje spragsi malkos ir žinoti, kad niekas nesudrums Jūsų ramybės ir jaukumo. Nemenką vaidmenį čia vaidina stogo langai, kurie palėpės patalpai suteikia šviesos ir reguliuoja jos šilumokaitą. Ar stogo langams reikalinga speciali priežiūra?

Stogo langus, kurie yra stogo dalis, tiesiogiai veikia nepalankios oro sąlygos. Todėl svarbu ne tik pasirinkti geros kokybės stogo langus ir teisingai juos įstatyti, bet taip pat užtikrinti tinkamą jų priežiūrą.  Juk net tiksliausią ir geriausios kokybės mechanizmą reikia nuolat prižiūrėti.

Kad stogo langai būtų patikimi ir Jums tarnautų ilgus metus, reikia laikytis keleto paprastų taisyklių:

  • Prieš žiemos sezoną nuo hidroizoliacinės dangos rekomenduojama nuvalyti lapus ir kitas šiukšles, kad būtų užtikrintas teisingas lietaus ir polaidžio vandens nuvedimas.
  • Žiemą sniegą ir ledą būtina nuvalyti nuo išorinių aksesuarų, tokių kaip roletai ar markizės. Vokietijos stogo langų ir aksesuarų gamintojas Roto siūlo tokį sprendimą naudojant specialią sistemą „anti-frost”, leidžiančią valdyti roletus net tuomet, kai juos dengia lendas ir sniegas (RotoTherm ZRO  išorinio roleto atveju).
  • Taip pat rekomenduojama prižiūrėti langų sandariklius. Iš pradžių nuo jų reiktų nuvalyti dulkes ir purvą, o po to išdžiovinti. Juos geriausia valyti ūkiniu muilu. Sandarikliams konservuoti rekomenduojami rinkoje prieinami automobilių sandariklių konservantai (kuriuose nėra silikono).
  • Tuo atveju, jei yra pažeidžiami stogo langai su mediniu profiliu, būtina padengti juos akriliniu laku pakartotinai. Naują sluoksnį reikia sistemingai dengti kas 4-5 metus.  Padidintos drėgmės patalpose (virtuvės, vonios kambariai ir t. t.) toks poreikis atsiranda dažniau. Todėl tokiose patalpose Roto bendrovė rekomenduoja montuoti PVC profilio stogo langus.
  • Ne mažiau nei kartą per metus, o esant ekstremalioms oro sąlygoms dar dažniau, langų furnitūrą reikia sutepti nerūgštinės alyvos lašu (pavyzdžiui, variklių alyva arba siuvimo mašinų alyva), dėl to stogo langas dar veiksmingiau atlieka savo funkciją.


Kodėl rasoja stogo langai?

Langų rasojimas gyvenamojoje patalpoje – natūralus fizikinis reiškinys, kondensacijos rezultatas. Taip atsitinka, kai patalpose susikaupia daug drėgmės ir garų, atsirandančių, pavyzdžiui, skalbiant, gaminant maistą ar atliekant vandens procedūras. Norint užkirsti kelią drėgmės susidarymui, reikia laikytis keleto paprastų taisyklių.

Pirmiausia, langai turi būti sumontuoti tokiame aukštyje, kokį nurodo gamintojas. Antra, po langais reikia sumontuoti šildymo įrenginius. Ir trečia, patalpoje turi būti užtikrinta optimali ventiliacija.  Būtent todėl labai svarbu aplink stogo langą teisingai įstatyti apvadus: viršutinis turi būti horizontalioje plokštumoje, o apatinis – vertikalioje, tuomet šiltas oras nuo šildymo įrenginio kils aukštyn ir dėl tokios apvadų konstrukcijos kryps į lango stiklo paketą iš apačios į viršų, ir tai neleis kondensatui kauptis ant langų.

 

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.