Stogo liukai, kupolai

Stogo liukai - tai patogiausias būdas papildomam gyvenamų ir negyvenamų bei neapšildomų palėpės patalpų apšvietimui ir vėdinimui. Liukai pagrinde skirstomi į tris rūšis: liukai į negyvenamas patalpas (dar vadinami šalti liukai), liukai skirti gyvenamoms patalpoms (kitaip šilti liukai) ir evakuaciniai liukai, skirti išėjimui pavojaus atveju. Dėl stogo liukų pasirinkimo bei įrengimo galite kreiptis į mūsų įmonės specialistus Vilniuje. Dirbame visoje Lietuvoje.


PASIRINKITE STOGO LIUKŲ TIPĄ (spausti  paveikslėlį)

Prieš perkant norite pasitarti? Skambinkite: +370 685 719 02 arba rašykite mums: info@arpekas.lt


 

Liukai gyvenamoms patalpoms Liukai gyvenamoms patalpoms

patogiam išlipimui ant stogo; liukai skirti montuoti į gyvenamas (šildomas) patalpas

Liukai negyvenamoms patalpoms Liukai negyvenamoms patalpoms

patogiam išlipimui ant stogo; liukai skirti montuoti į negyvenamas (nešildomas) patalpas

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.