1 + 3 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Plastikinė ar metalinė lietaus nuvedimo sistema

 Lietaus nuvedimo sistemos paskirtis yra:

  - surinkti lietaus vandenį nuo stogo, jį   nukreipiant vartotojui reikiama kryptimi. Tai būtina  daryti tam, kad būtų apsaugotos pastato konstrukcijos nuo galimai neigiamo lietaus poveikio.

  - lietaus nuvedimas nuo stogo reikalingas ir tam, kad būtų apsaugotos fasado, cokolio ir pan. medžiagos nuo didesnio lietaus. Taip apsaugotos medžiagos tarnaus ilgiau. 

Ką pasirinkti: plastikinę ar metalinę lietaus nuvedimo sistemą?

Lietaus nuvedimo sistemos pasirinkimą labai dažnai lemia kaina ir jos išvaizda (apvalios arba stačiakampės formos). Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į jos patvarumą, ilgaamžiškumą ir praktiškumą. Vienareikšmiškai, metalinės sistemos yra daug patvaresnės nei plastikinės: jos nelūžta esant didelėms sniego apkrovoms, mažiau reaguoja į aplinkos poveikius, tokius kaip ''karšta/šalta'', todėl sumažėja tikimybė atsirasti tarpeliams tarp sujungimų. Atsiradus tokiems tarpeliams, pro sistemą ima tekėti lietaus vanduo, ji tampa nesandari ir praranda savo pagrindinę paskirtį - nuvesti lietaus vandenį ten, kur būtent reikia. Renkantis lietaus nuvedimo sistemą, reikia atkreipti dėmesį į: skardos storį, padengimo tipą, ir žinoma, suteikiamą gamintojo garantiją. Flamingo lietaus nuvedimo sistema yra gaminama 0,6 mm storio skardos, iš abiejų pusių pedengta Prelaq RWS (Rain Water System) danga, kuri užtikrina šios sistemos ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos poveikiams. Tai įrodo rašytinė, gamintojo suteikima 30 metų garantija.

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.