5 + 9 =

Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Išlipimo liukai nešildomoms ir šildomoms patalpoms, evakuaciniai

Kada ir kokius pasirinkti išlipimo liukus?

Išlipimo liukų paskirtis yra ne tik išlipti ant stogo, bet ir patogus būdas apšviesti bei vėdinti patalpas. Taip pat yra specialios paskirties liukai, kurie pavojaus atveju tampa evakuaciniu išėjimu.

Išlipimo liukas WDA Designo R35H (medinis, grūdintas stiklo paketas)

Išlipimo liukai Designo WDA R35 naudojami gyvenamose, šildomose patalpose, nes yra tokių pačių izoliacinių parametrų kaip ir standartiniai stogo langai. Todėl tai puikus pasirinkimas ne tik išlipimui ant stogo, bet taip pat patogus būdas apšviesti ir vėdinti patalpas.

 

Išlipimo liukas Lucarno WDL R27H (medinis,grūdintas išorinis ir vidinis stiklas)

Liukai Lucarno WDL R27H naudojami tik negyvenamose, nešildomose palėpėse. Jie yra nebrangūs, todėl tai yra puikus pasirinkimas jei reikalingas išlipimas iš negyvenamos palėpės ant stogo, taip pat pro šį liuką į palėpę pateks dienos šviesa, galima reikalui esant atidarius užfiksuoti vėdinimo padėtyje.

 

Evakuacinis liukas WSA Designo R85H WD (medinis, grūdintas stiklo paketas)

Evakuacinius liukus WSA Designo R85 reikėtų rinktis saugos atveju - kaip evakuacinį išėjimą kilus pavojui. Liuke papildomai įmontuoti pneumatiniai amortizatoriai, kurie leidžia žaibiškai jį atidaryti. Taip pat jis atlieka ir stogo lango funkciją, kaip papildomas dienos šviesos šaltinis, yra vėdinimo padėtys.

Gamintojų kainoraščiai

 

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija - specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais. Mes vystome dvi veiklos kryptis – stoglangių ir laiptų pardavimas (įrengimas), bei kita sritis stogai ir fasadai. Mūsų siūlomi stoglangiai ir laiptai įrengti privačiuose objektuose - butuose, kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, taip pat ir įvairiuose visuomeniniuose objektuose. Kliento svajonių įgyvendinimas nuosavame name – tai yra UAB Arpekas tikslas. Mūsų atstovaujami patikimi gamintojai iš Vokietijos, Austrijos, Danijos ir kitų Europos šalių. ROTO, MINKA, VELUX, FAKRO - tai Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi stogo langų, laiptų bei palėpės laiptų gamintojai.

Daugelio manymu laiptai, tai konstrukcija skirta tik persikelti iš vieno aukšto į kitą, o stoglangiai tik dienos šviesos šaltinis palėpėje. Be abejonės tai ir yra pagrindinės funkcijos, tačiau tai taip pat gali būti puikios interjero detalės darančios įtaką išvaizdai, sukuriančios jaukumą ir padedančios išlaikyti gerą nuotaiką. Mūsų siūlomi sraigtiniai laiptai, tai viena iš galimybių kaip pakeisti nuobodų plotą namuose į vieną ryškiausių ir įdomiausių, juolab, kad tam neprireiks ypatingų investicijų ir pastangų. O patogūs montuoti, estetiško dizaino ir puikiai veikiantys  stogo langai įgyvendins svajones apie idealius namus ir išpildys namus statančių vartotojų lūkesčius. UAB Arpekas į gyvenamas ir negyvenamas patalpas siūlo be ne plačiausią įvairių modifikacijų, matmenų bei įvairios paskirties palėpės laiptų ir stoglangių pasirinkimą. Neabejotina kokybė patvirtinta tarptautiniais sertifikatais ir rinkoje patikrintais faktais. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir tai pasiteisina, nes daugelis mūsų klientų sugrįžta bei rekomenduoja mus kitiems.