Kaip užsakyti?

UŽSAKYMO PATEIKIMAS

1. Elektroninėje parduotuvėje arpekas.lt prekės užsakomos be registracijos! Pirkėjas išsirinkęs reikalingas prekes, susidėjęs jas į virtualų krepšelį ir užpildęs kontaktinę informaciją, nurodytu elektroniniu paštu gauną išankstinę sąskaitą, kaip užsakymo patvirtinimą, jog mes gavome Jūsų užsakymą. SVARBU teisingai užpildyti savo kontaktinius duomenis. Neteisingai juos pateikus, vadybininkas negalės su Jumis sukontaktuoti.

2. Gavus užsakymą, arpekas.lt darbuotojas patikrina užsakytų prekių kiekius, jų komplektaciją, taip pat pristatymo būdą, terminus ir susisiekia su pirkėju dėl tolimesnių veiksmų. SVARBU gavus automatiškai sistemos sukonfigūruotą sąskaitą jos iškart neapmokėti, prieš tai būtina sulaukti vadybininko patvirtinimo dėl siųsto užsakymo.

3. Nesandėliuojamas prekes galima užsakyti į mūsų sandėlį Vilniuje ir iš jo jas atsiimti savo atvykus savo transportu. Esant netikslumams dėl užsakytų prekių, atskaitingas darbuotojas su Jumis susisieks dėl patikslinimo.

4. Užtikrinant Jūsų pinigų saugumą ir pirkėjui pageidaujant, sudaroma pirkimo pardavimo sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo. Sutartyje nurodant pirkėjo asmens duomenis, apmokėjimo būdą, pristatymo terminus, adresą (jei reikalingas pristatymas) ir kitus sutartyje numatytus aspektus.

APMOKĖJIMO BŪDAI

1. Išankstinis pavedimas. Iš atsakingo darbuotojo gavus patvirtintą išankstinę sąskaitą su banko rekvizitais, mokėjimo pavedimu bet kuriame banko skyriuje arba prisijungus prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos (tiesioginio nukreipimo (bank link) į elektroninės bankininkystės sistemas Arpekas.ltt parduotuvėje nėra).

2. Išankstinis apmokėjimas grynaisiais pinigais pagal išankstinę sąskaitą atvykus į mūsų ofisą (Kalvarijų g. 127, Vilnius).

3. Atsiskaitymas atsiimant prekes iš sandėlio/pristačius pirkėjo nurodytu adresu, Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (reikia turėti tikslią, atsiųstoje sąskaitoje nurodytą grynųjų pinigų sumą). SVARBU: šis atsiskaitymo būdas įmanomas tik kai yra pristatomos sandėliuojamos prekės ir siunčiamos per kurjerių tarnybas. Plačiau apie tai skaitykite skyriuje Pristatymas.


Iškilus klausimams dėl apmokėjimo sąlygų ir kt., kreipkitės į vadybininką +370 685 71902 arba  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gamintojų kainoraščiai